BOYA TADİLATI

BOYA TADİLATI

boya-tadilati

Sivas başta olmak üzere ilçelerde aktif olarak boya işlerini yürütmekteyiz.Sivas boya ustası, Sivas boya dekorasyon, Sivas Boyacı ustası, Sivas Sedef Boya Ustası gibi aramalarda da bizlere ulaşabilirsiniz. Ustalarımız tamamen işinde uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Evleriniz ve işyerleriniz itina ile temiz bir şekilde boyandıktan sonra teslim edilmektedir. Dış mekan boyama, iç mekan boyama, Boya Ustası, boyacı, sedef boya, yağlı boya, subazlı boya, italyan boya aklınıza gelebilecek bütün boya badana işlerini itina ile yapmaktayız.

Ev veya işyerinizin duvarların, tavanın, balkonların artık boyanma vakti geldiğini düşünüyorsanız, boyanacak yerin durumuna göre yağlı boya, parlak boya, yarımat boya, mat boya veya plastik boya ile 1. kalitede boyanmasını istiyorsanız bir telefonunuz yeterlidir...

Boya Badana konusunda kendini kanıtlamış Sivas Merkez Ev Tasarım Atölyesi piyasasına hakim işin severek yapan usta ve ustalar ile çalışmaktadır.Yaklaşık olarak 20 yıldır Sivas’ta  boya badana işini yapmaktayız.

Ön Görüşme…

Sivas Merkez Ev Tasarım Atölyesi, olarak sizinle belirlenen gün ve saatde boyanacak olan mekanda buluşuyoruz. Ön keşif yaptıkdan sonra kullanılacak malzemeler hakkında bilgi veriyoruz, tadilat veya alçı yapılması gereken yerleri belirliyoruz.

Zaman Belirlenmesi…

İşe nezaman başlanacağı ve ne zaman teslim edileceği belirlenir. Dediğimiz günde gelir işe başlarız..

Nasıl Çalışıyoruz..

Öncelikle temiz çalışmak prensibimizdir. Müşterinin tüm eşyalarını ve perdelerini söküyoruz. Laminant parke pervazlarını maskeleme bantı (kağıt bant) ile bantlıyoruz.

Eşyaları hışır örtü bezi ile örtüp eşyalara zarar gelmesini engelliyoruz.